امروز میخوام 5 سایت عالی دریافت بیت کوین رایگان رو بهتون معرفی کنم. این سایت ها کاملا مورد اطمینان هستند چون بیت کوین شما رو بصورت آنی به کیف پول تون واریز میکنند. متوسط پرداخت بیت کوین در این سایتها به نسبت سایتهای مشابه بیشتر هست. کار با اونا ساده هست. این سایتها نیازی به ثبت نام و ایمیل ندارند و فقط کافیه شما در سایت FaucetPay که یک کیف پول واسط هست، ثبت نام کنید و آدرس کیف پول FaucetPay خودتون رو در این 5 سایت وارد کنید و کلایم کنید. تمام! توصیه اکید میکنم، به هیچ وجه این چند سایت رو از دست ندید.

سایت StarBits

سایت ClaimBits

سایت GoBits

سایت i-Bits

سایت Fautsy

نکات کاربردی:

• آدرس کیف پول FaucetPay شما همان آدرس کیف پول اصلی شماست که هم باید آن را در FaucetPay وارد کنید و هم در 5 سایت بالا.
  • کلایم ها در این 5 سایت حدود هر 5-6 دقیقه یکبار هستند. و شما تقریبا میتونید بصورت پیوسته کلایم کنید و بیت کوین دریافت کنید. چون وقتی از سایت اول شروع کنید و کلایم میکنید تا به سایت آخر برسید دوباره 5 دقیقه تموم میشه و شما باز هم میتونید کلایم کنید.
  •  
  • نکته جالب توجه کیف پول واسط FaucetPay حد برداشت بسیار پایین اون هست. به طوری که حد برداشت بیت کوین اون (در لحظه نگارش این مطلب) فقط 1000 ساتوشی هست. که شما میتونید با 2 ساعت کار کردن به این عدد برسید. (امتحان کنید!)
  • نکته ای که راجع به برداشت از کیف پول واسط FaucetPay و انتقال اون به کیف پول اصلی هست اینه که فی یا هزینه انتقال بیت کوین (در لحظه نگارش این مطلب) 400 ساتوشی هست. شاید شما با خودتون بگین که چرا من برای انتقال 1000 ساتوشی باید 400 ساتوشی (یعنی 40 درصد) اون رو بپردازم؟! اما فرق خیلی خوبی که سایت FaucetPay با بقیه سایتها داره این هستش که چه شما بخواید هزار ساتوشی انتقال بدین چه 100هزار ساتوشی، باز همون 400 ساتوشی هزینه انتقالش هست. پس چه بهتر که ما برای انتقال ساتوشی بیشتری جمع کنیم و بعد به فکر انتقال بیفتیم. مثلا عدد 10000 بسیار منطقی هست و نسبتا سریع جمع میشه.
  • حتما یک وبلاگ یا سایت مجانی بسازید و لینک رفرال یا زیرمجموعه گیری خودتون رو در اون قرار بدین تا سرعت برداشت بیت کوین شما تا چندین برابر افزایش پیدا کنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع فعالیت های کمپانی اویدنت دستگاه تصفیه آب صنعتی جدیدترین تصاویر دستگاه برش cnc هواگاز پلاسما انجمن مایکل پاپ پرسش مهر بیستم مهمانپذیر و خوابگاه دانشجویی ایرانا دزفول ایمیل های بارانی درس یار